Soutěžte - UKONČENO: Přinášíme vám soutěž s filmem Horizon | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO: Přinášíme vám soutěž s filmem Horizon

A co můžete vyhrát? Ti z vás, kteří odpoví na soutěžní otázku, se mohou zúčastnit slosování o 3 rodinné vstupenky do Planetária Praha a Ďáblické a Štefánikovy hvězdárny.

Nápovědu či inspiraci hledejte na webu ZDE 

A na co se můžete těšit?

Na vesmír! V Planetáriu Praha ve Stromovce vám jej promítnou na největší kopuli v České republice. Na Štefánikově hvězdárně na Petříně nebo na Hvězdárně v Ďáblicích si vesmír  prohlédnete dalekohledem.

Článek o naší nedávné návštěvě Planetária si můžete přečíst ZDE

V pražském planetáriu se můžete vydat po stopách největšího objevu v historii lidstva prostřednictvím filmu "Horizon – za hranicí vesmíru". 

Tento snímek měl v zemi původu premiéru v říjnu 2018, v České Republice se bude jednat o jeho světovou zahraniční premiéru. Unikátní hraný film pro celooblohovou projekci, oceněný několika cenami na mezinárodních festivalech, je tím nejlepším, co může platforma Planetum ve středisku Planetárium Praha svým návštěvníkům nabídnout. Pořad je promítán v českém znění, autorem českého překladu je Prof. Petr Kulhánek, náš přední popularizátor astronomie. Samotný film má délku 41 minut, představení předchází čtvrthodinová živě komentovaná prohlídku noční oblohy, která je na největší promítací plochu v České republice promítána šesticí výkonných projektorů ve špičkovém rozlišení 8K.

Návštěvníci mohou představení shlédnout od 18. ledna do konce dubna 2019.

Klikněte na SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

Ze správných odpovědí vylosujeme pomocí generátoru 3 výherce, kteří obdrží rodinné vstupenky. Rodinnou vstupenku lze uplatnit pro návštěvu Planetária Praha a jedné z Hvězdáren (Ďáblická nebo Štefánikova), platnost je půl roku od první návštěvy.

Soutěžíme od 16. do 22. ledna.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

SOUTĚŽ UKONČENA! A KDO SE MŮŽE VYDAT "DO VESMÍRU" S CELOU RODINOU?

 

Martin Málek
Eva Slaninová
Kateřina Rohošková

 

VÝHERCŮM GRATULUJEME!!!