Soutěžte - UKONČENO - VIDA! Soutěžte o vstupenky do brněnského science cent | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - VIDA! Soutěžte o vstupenky do brněnského science cent

Přinášíme vám soutěž o 3 vstupenky pro 4 osoby do brněnského science centra VIDA! 

 

VIDA! je zábavní vědecký park u brněnského výstaviště a je úplně pro všechny. Možná batolata si to úplně neužijí, ale jinak se zabaví každý. A ještě se i něco dozví!

Na ploše téměř 5000 m² na vás čeká přes 170 interaktivních exponátů, díky kterým můžete objevovat, jak funguje svět kolem nás. 

 

Objevujte, bavte se a učte se hrou. To je VIDA! 

 

 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

Soutěžíme od 10.12.2018 do 17.12.2018 včetně.

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru 3 výherce, kteří získají vstupenky pro 4 osoby (bez ohledu na to, zda se jedná o děti či dospělé).

Vstupenky jsou platné do 30.6.2019. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

Gratulujeme vítězům! Vstupenky do VIDA! centra získávají: Michaela Tomečková, Martina Forejtová, Veronika Hrabincová