Soutěžte - UKONČENO - Vyhrajte čertovské dárky k filmu Čertí brko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - Vyhrajte čertovské dárky k filmu Čertí brko

Nová česká pohádka Čertí brko vstoupila 29. listopadu do kin a vzbudila mnoho emocí. Pět let starý scénář se totiž hodně trefil do aktuální divoké politické situace a mnoho diváků v ní vidí více satiru než pohádkový příběh. Bylo by ale velká škoda dětem tuto pohádku odepřít, je totiž po čertech dobrá!

Nebudeme moc prozrazovat, podívejte se na naši recenzi, kterou jsme s dětmi natočili ihned po premiéře.

 

 

Distributor Čertího brka je Falcon, dlouholetý partner našeho portálu, a proto vám i tentokrát můžeme nabídnout soutěž o krásné upomínkové předměty. Tentokrát jich je skutečně hodně: notes, čertí rohy, čertí pero, hrací masky, pekelné masky a zpěvy a kalendáře. A máme všechno pětkrát, hledáme tedy pět výherců, kterým pošleme tyto čertoviny.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 3. do 10. prosince 2018.

 

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí 5 výherců, které zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. Výhry následně zasíláme na udané doručovací adresy.

 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


 

Výherci jsou známi a věříme, že do Vánoc jim čertovská zásilka dorazí:

Milena Buřinská

Alena Táborská

Jarmila Moosová

Alena Cepáková

Jaroslava Křenová