Soutěžte - UKONČENO - Vyhrajte vstupenky a dárky k filmu Louskáček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - Vyhrajte vstupenky a dárky k filmu Louskáček

Tento týden vstupuje do kin film, který i díky svému hvězdnému obsazení slibuje velkou podívanou. Louskáček a čtyři říše z dílny Walt Disney Studios vypráví příběh Kláry (Mackenzie Foy), která chce jediné, a to je klíč – takový, který otevře skříňku, ve které se skrývá dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, kterou napne její kmotříček Drosselmeyer (Morgan Freeman) o Štědrém večeru, ji k tomu klíči zavede – jenže ten v mžiku zmizí do záhadného a fantastického paralelního světa. Právě tam se Klára setká s vojákem a louskáčkem Filipem (Jayden Fowora-Knight), armádou myší a regenty, kteří spravují tři říše: Říši sněhových vloček, Říši květů a Říši sladkostí. Klára s Filipem musí vstoupit do Čtvrté říše, kde panuje krutá Perníkářka (Helen Mirren), získat Klářin klíč a pokud to bude možné vrátit nestabilnímu světu harmonii.

Na Louskáčka a čtyři říše se můžete jít podívat do kin od 1. listopadu, a protože ho v České republice uvádí Falcon, dlouholetý partner našeho portálu, máme pro vás soutěž o vstupenky na film a krásné upomínkové předměty. Zároveň pro vás máme omalovánky a aktivity listy, které si můžete stáhnout a vytisknout. Věřte, že doma udělají velkou radost. Vše je ke stažení ZDE a ZDE.

Než se pustíte do soutěžení, podívejte se na trailer, může se vám to hodit.

 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 29. října do 5. listopadu 2018.

 

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí 5 výherců, které zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. Výhry následně zasíláme na udané doručovací adresy.

 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 


Dárky a vstupenky na Louskáčka přijdou poštou těmto vylosovaným: 

Renata Pekárková

Jana Sluková

Jiří Venera

Petra Urbanová

Miluše Kočárníková

Moc gratulujeme a již pro vás chystáme další a další soutěže.