Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte outdoorové oblečení a doplňky značky Kilpi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte outdoorové oblečení a doplňky značky Kilpi

Dnes soutěžíme o dětské oblečení a doplňky značky Kilpi. Tato značka vyvíjí a testuje své produkty s extrémními sportovci. I dětskou kolekci testují naděje českého sportu, takže se můžete těšit na skutečně kvalitní sportovní i volnočasové oblečení.

Vyhrajte jednu z těchto úžasných cen: softshellová bunda, dětský cyklistický dres, letní šaty nebo dětské batůžky.

Ti z vás, kteří odpoví správně na soutěžní otázku „Co znamená slovo Kilpi?“ a připíší, který výrobek z dětské či dospělé kolekce by rádi měli ve svém šatníku, se mohou zúčastnit slosování o 8 cen, vaše šance je tedy opravdu veliká!

Nápovědu najdete na adrese www.kilpi.cz.

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Soutěžíme od 23.8. do 30.8.2018 včetně.

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru osm výherců. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

Výherci budou kontaktováni a po nahlášení požadované velikosti jim budou ceny zaslány na jejich adresu.

 

SOUTĚŽ UKONČENA..

.. A KDO SE MŮŽE TĚŠIT NA KRÁSNÉ VÝHRY?

Zuzana Brňová, Ilona Kondrová, Andrea Dočkalová, Romana Jarošová, Jana Joudlová, Anna Polachová, Vladislava Havlová, Lucie Sedláčková