Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte vstupenky na Letní Letnou! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte vstupenky na Letní Letnou!

Byl zahájen největší festival nového cirkusu Letní Letná. V Letenských sadech se koná od 15.8. do 2.9.2018. Více info a kompletní program naleznete zde.

I letošní ročník slibuje úžasnou přehlídku artistů, akrobatů, klaunů, zpěváků, herců a dalších umělců z České republiky i zahraničí.

Pro děti jsou kromě bohatého doprovodného programu připravena také dětská pohádková představení, na která můžete v rámci soutěže získat volné vstupenky.

7 výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získají 2 vstupenky na dětské představení. 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 


Soutěžíme od 16.8. do 22.8.2018 včetně.

 

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru sedm výherců. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

Výherci získají vstupenky na konkrétní den 25.8. nebo 26.8.2018 a hodinu, výměna termínu bohužel není možná. Po nahlášení jmen, provedeme rezervaci míst, vstupenky budou k vyzvednutí přímo na pokladně festivalu hodinu před začátkem představení, otevírací doba pokladny je 10:00-22:00.

 

Soutěž ukončena, vylosováni byli tito výherci:

Jiří Rajnošek, Helen Malátová, Josef Mikel, Tatiana Bašistová, Hana Vovsíková, Zuzana Jíňová a Dana Kápičková.

Gratulujeme!