Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte ceny k filmu Hotel Transylvánie 3 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte ceny k filmu Hotel Transylvánie 3

Jak už jsme vám říkali, do kin se chystá nový animák: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená. A nyní  pro vás máme soutěž o vstupenky a krásné dárkové předměty k filmu. Nejdřív si ale přečtěte, na co že se můžete na plátnech kin těšit a podívejte se na trailer. Sledujte vše pozorně, může se vám to soutěžní otázky hodit...

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.A o co hrajeme? Pět výherců se může těšit na: dvě volné vstupenky do kina, aktivity balíček, míč, vak na záda a školní set. Vše samozřejmě k filmu Hotel Transylvánia 3.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 3. do 12. července 2018. 

 

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí 5 výherců, které zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. Výhry následně zasíláme na udané doručovací adresy.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se  do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Soutěž byla ukončena a kdo že se může těšit na balíček s krásnými výhrami? 

 

Anna Vlková

Jarmila Rozkošná

Lucie Pařízková

Ester Fišerová

Pavla Konečná

Gratulujeme a připravujeme již další nové soutěže!