Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte vstupenky na Slet a další krásné ceny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte vstupenky na Slet a další krásné ceny

Jak už asi všichni víte, blíží se největší (nejen) sportovní událost v České republice v letošním roce – XVI. všesokolský slet.

 

XVI. všesokolský slet proběhne v Praze od 1. do 6. července a nabídne nejen programy hromadných cvičení v EDEN Aréně, ale i mnoho dalších sportovních a kulturních akcí. O jeho přesném programu vás budeme průběžně informovat jak na webu, tak na našem facebooku a už teď můžeme prozradit, že se s kamerou vydáme i na první trénink, který vám budeme moci zprostředkovat.

V rámci soutěže můžete získat jak dvě vstupenky na odpolední program hromadných cvičení (6.7.2018) spojený se slavnostním zakončením Sletu, tak krásné upomínkové předměty z oficiální sletové kolekce. Tu si můžete celou prohlédnout zde.

Hledáme tedy dva výherce, každý získá dvě vstupenky na odpolední program sletových skladeb, jeden sportovní vak na záda a jednu sportovní lahev.

 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Soutěžíme od 20.5.2018 do 25.5.2018 včetně.

 

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru dva výherce. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. 


 

Hana Pášová a Kateřina Ottmarová - to jsou výherkyně této soutěže a v následujících dnech se mohou těšit na výhry. Gratulujeme!