Soutěžte - Ukončeno - Soutěž pro rodiče s nakladatelstvím Portál | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěž pro rodiče s nakladatelstvím Portál

 

Máme pro vás další soutěž o knížky!

Tentokrát je ale určená rodičům. A to hlavně těm rodičům, kteří bojují s ADHD svého dítka. Respektive s odmlouváním, agresivitou, neposlušností, drzostí, ale i nadávkami. Máme pro vás 6 výtisků průvodce a rádce s velmi praktickými tipy, jak svému dítěti s ADHD nejlépe pomoci a jak mu porozumět.

Knížka se jmenuje Mé dítě má ADHD a vydalo nakladatelství Portál, které se na podobná témata jako rodičovství, výchova, problémy, komunikace specializuje.

Tak pojďme na to!

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 23. do 29. dubna 2018. 

 

Po ukončení soutěže vybere generátor 5 výherců, které budeme e-mailem informovat o výhře a jejichž jména uveřejníme na této stránce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se  do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.