Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte voucher a projeďte se po Vltavě! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte voucher a projeďte se po Vltavě!

Společně s Pražskými Benátkami jsme pro vás připravili soutěž o jeden voucher pro dvě dospělé osoby na plavbu historickým přívozem po Vltavě. Je na vás, jestli si uděláte romantický výlet ve dvou nebo vezmete děti s sebou, do 6 let mají plavbu zdarma.

V rámci ceny lodního lístku máte také možnost navštívit Muzeum Karlova mostu, kde budete mít ojedinělou příležitost prohlédnout si model obou kamenných mostů, podívat se do podzemí Křižovnického kláštera i navštívit věž Juditina mostu.

Panorama Prahy si nejlépe vychutnáte z hladiny řeky Vltavy. Pražské Benátky vám umožní nahlédnout na naše hlavní město z jiné perspektivy.  Stačí se jenom vypravit na Křížovnické náměstí a sejít do prostor přístaviště Judita.

Z přístaviště ukrytého v unikátním vodním podzemí Starého Města se vydáte na plavbu za neopakovatelnými výhledy i nepoznanými a tajemnými kanály mimo hlavní plavební koridory.

Patentní celodřevěné lodě typu Vodouch, postavené v duchu nejlepší tradice 19. století, na svou trasu vyplouvají po celý rok. V letních měsících k osvěžení podávají pivo či limonáda.

 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 10. dubna do 16. dubna včetně.

 

Následně vybereme pomocí generátoru jednoho výherce.


Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář.


Voucher vyhrává Zuzana Kašpárková. Gratulujeme.