Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte vstupenky na film Planeta Česko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte vstupenky na film Planeta Česko

Celovečerní film Planeta Česko, který vstupuje do kin 22. března, ukazuje zblízka fascinující dobrodružství zvířat a přírody kolem nás. Tuto úžasnou podívanou si rozhodně nesmíte nechat ujít. Vězte, že divočina začíná za vašimi dveřmi a tento nový film vás o tom rozhodně přesvědčí.

Naše příroda je pestrá jako málokde na světě. Krásu a dobrodružství máme na dosah ruky – stačí se jen dobře dívat! První celovečerní film o české přírodě ukazuje díky nejmodernějším technologiím fascinující dobrodružství zvířat a rostlin žijících kolem nás zcela zblízka.

Více o filmu se můžete také dočíst v našem nedávném článku ZDE.

No a protože náš portál se rád spojuje s takovými krásnými projekty a filmy, máme tu možnost nabídnout vám v soutěž vstupenky na Planetu Česko. Podívejte se na trailer a sledujte pozorně, protože odpověď na soutěžní otázku je skryta právě tam.

 

 

V rámci soutěže odměníme dva výherce, každý obdrží 4 volné vstupenky do vámi vybraného kina: pražské kino Aero, Bio Oko a Světozor, brněnské kino Scala a královehradecké Bia Central.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 20. 3. do 27. 3. 2017 včetně.

 

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář.


Soutěž byla ukončena a do kina se mohou těšit:

Ola Furáková

Jana Čábelková

Moc gratulujeme, věříme, že se film bude líbít vám i dětem a všem ostatním děkujeme za účast.