Soutěžte - Ukončeno - Soutěžte s novým animákem Králíček Petr | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěžte s novým animákem Králíček Petr

Již příští čtvrtek vstupuje do českých kin nový animovaný snímek pro celou rodinu – Králíček Petr. Kromě naší tradiční pozvánky vám ale přinášíme i soutěž o spoustu krásných cen včetně vstupenek do kina.

Než se ale pustíte do soutěžení, přečtěte si, na co se spolu s dětmi od 22. března můžete v kinech těšit a podívejte se na trailer.

Rebelský králíček Petr, který na stránkách knih okouzlil celé generace čtenářů, žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní – a už vůbec ne se zvířaty. Spor s panem Thomasem Gregorem se stupňuje do dosud nevídaných výšin, jak se souboj o nadvládu nad Gregorovou vyhlášenou zeleninovou zahradou a přízní vlídné milovnice zvířat ze sousedství přesouvá také do Jezerní oblasti a do Londýna. A tak začíná bizarní válka o teritorium – mezi ním a obyvateli zahrady.

 

A o co hrajeme?

Pět výherců se může těšit na: dvě volné vstupenky do kina, blok, obal na telefon a propisku - vše samozřejmě v barvách filmu Králíček Petr.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 13. do 20. března 2018. 

 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se  do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Soutěž byla ukončena, děkujeme všem, kdo se účastnil. Balíček cen posíláme těmto výherkyním: 

Klára Vlčková

Petra Javorová

Marcela Škrdlinková

Denisa Mikulášová

Marcela Dubinová

Gratulujeme!!!