Soutěžte - Ukončeno - Soutěžte s novým filmem Coco | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěžte s novým filmem Coco

Do kin vstupuje nový film Coco a my vám již tradičně přinášíme soutěž o spoustu krásných cen k tomuto filmu a samozřejmě o volné vstupenky do kina.

Co vás ve filmu s podtitulem Oslava, kterou jen tak nezažijete vlastně čeká? Jedná se o klasický příběh o přetrvávající lásce, kterou k sobě členové rodiny cítí. Odehrává se v Mexiku je plný barev, skvělé hudby, legrace a hlavně kamarádství. No prostě rozhodně se máte na co těšit.

Podívejte se na trailer a pozorně poslouchejte, ať znáte odpovědi na naše záludný soutěžní otázky :-)

 

Takže o co hrajeme?

Pět výherců se může těšit na: dvě volné vstupenky do kina, tašku, ledník, hrnek, knihu Vybarvuj a nalepuj a tričko - vše samozřejmě v barvách filmu Coco.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!


Soutěžit můžete od 16. do 23. ledna 2018. 

 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se  do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Do soutěže se příhlásilo téměř dvě stě zájemců, velké díky. Bohužel jsme opět evidovali několik pokusů a nefér jednání, kdy se soutěžící snaží poslat soutěžní formulář z několika e-mailových adres. Upozorňujeme tedy znovu, že tyto pokusy rovnou ze soutěže vymazáváme a nemají pak žádnou šanci na výhru.

A kdo že se může těšit na výhru?

Blanka Kiršnerová

Jitka Černohorská

Jan Popelka

Miluše Šafránková

Lenka Soltova

Moc gratulujeme a během několika dní odesíláme výhry.