Soutěžte - Ukončeno - S novými Star Wars je tu nová soutěž | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - S novými Star Wars je tu nová soutěž

Fanoušci Star Wars jásají. Jejich oblíbená sága Skywalkerů pokračuje. Do kin vstupuje Poslední z Jediů od studia Lucasfilm a rozhodně je na co se těšit.  

Děj, příběhy hrdinů, ale i zákulisní zajímavosti jsem vám nedávno přiblížili v článku zde. A určitě si ho pozorně přečtěte, protože jsme pro vás ve spolupráci s distributorem tohoto filmu, společností Falcon, připravili soutěž o úžasné ceny.

Takže o co hrajeme?

Dva výherci se mohou těšit na: dětské botky Crocs, tričko pro dospělé, láhev, poznámkový blok - a to vše samozřejmě v edici Star Wars.

Další tři výherci pak obdrží: tričko pro dospělé, láhev, poznámkový blok - opět v edici Star Wars.

Celkem tedy bude pět výherců, tak už neváhejte a zkuste štěstí!

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!


Soutěžit můžete od 12. do 16. prosince 2017. 

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců. Ceny se pokusíme poslat poštou hned v pondělí a možná se to stihne i pod stromeček...

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se  do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Soutěž byla ukončena a na botky Crocs a další dárky se mohou těšit: Jana Košťálová, Petra Adamíková a na balíček dárků (3.-5.cena) se mohou těšit: Michaela Kopernická, Lucie Krotká a Jan Hanzálek.