Soutěžte - Ukončeno - Soutěž o zábavnou hru Kvído - Pohádkové divadlo od AL | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěž o zábavnou hru Kvído - Pohádkové divadlo od AL

Už je to tak! Máme pro vás další soutěž! 

Tentokrát budeme soutěžit o zábavnou hru Kvído - Pohádkové divadlo od Albi. Je určená hlavně malým objevitelům, kteří mají spoustu fantazie vymýšlet si svoje příběhy. 

Pohádková divadla z řady Kvído u dětí rozvíjí slovní zásobu a komunikaci, kreativní myšlení, prostorovou orientaci, vlastní fantazii i vzájemnou spolupráci.

 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

Soutěžit můžete od pondělí 11. až do neděle 17. prosince 2017. 

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi a dát like facebookové stránce Albi Česká republika.
Pokud jste se  do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

____________________________________________________________________________________________

Soutěž již byla ukončena a výherci jsou: Barbora Petrtýlová - Praha 8, Karla Balejová - Pozděchov, Petra Balazsivá - Litvínov, Eliška Grešková - Praha 9 a Šárka Petráňová - Pardubice.
Všem moc gratulujeme!