Soutěžte - Ukončeno - Soutěž o vstupenky do Muzea pražského vodárenství | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěž o vstupenky do Muzea pražského vodárenství

Zajímají vás technické památky a chcete vědět, co skrývá architektonický skvost na břehu Vltavy?

Soutěžte s námi o vstupenky do Muzea pražského vodárenství a přijďte se na to podívat.

 

Stačí správně odpovědět na naši otázku a můžete vyhrát rodinnou vstupenku. Vylosováni budou celkem 3 výherci/výherkyně. Při prohlídce se dozvíte informace o historii i současnosti zásobování Prahy pitnou vodou, nahlédnete do tzv. Engelovy katedrály, zjistíte, jak funguje chemická úprava vody, a vystoupáte 8 pater na vodárenskou věž, odkud je nádherný výlet na pražské panorama. 

 

KLIKNĚTE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

 

Soutěžíme od 6. listopadu do 13. listopadu včetně.

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru tři výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Petra Candan, Světlana Jiroušová a Ivana Kuranianová - to jsou tři výherkyně této soutěže. Gratulujeme k výhře volné rodinné vstupenky a užijte si to!