Soutěžte - Ukočeno - Vyhrajte vstupenky do Národního divadla Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukočeno - Vyhrajte vstupenky do Národního divadla Brno

Máme pro vás další soutěž. Tentokrát můžete vyhrát vstupenky na dětské představení Národního divadla Brno. A protože se blíží Vánoce, je téma vánoční a je i představení vánoční - Jak jsem se ztratil aneb MALÁ VÁNOČNÍ POVÍDKA.

Poetická kouzla vánočních svátků ožijí v hravém a humorném příběhu. Nic není nemožné! Zvlášť, jste-li dítko školou povinné a ztratíte se tatínkovi ve městě plném shonu. A ke všemu na Štědrý den! Fantazie běží na plné obrátky a za každým rohem číhá neuvěřitelné dobrodružství. Jak to asi všechno dopadne? 

 

KLIKNĚTE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

 

Soutěžíme od 26. října do 1. listopadu včetně. 

Ze správných odpovědí vybereme dva výherce. Každý z nich obdrží tři lístky na přestavení, které se koná 5. listopadu v 17.00 hodin na prknech Mahenova divadla.

 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. 


Děkujeme všem soutěžícím a právě kontaktujeme Markétu Pichalovou a Renatu Černohlávkovou, které se na představení spolu s dětmi vydají. Gratulujeme!