Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte Den na zázračné planetě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte Den na zázračné planetě

Na zázračné planetě jste přeci každý den, takže vyhráváte neustále :-) Chtěli jsme vás ale tím titulkem k nové soutěži trochu zmást, protože pravdou je, že pro vás máme celkem deset volných vstupenek do kina na úžasný film s názvem Earth: Den na zázračné planetě. Ten vstupuje do kin již tento čtvrtek a podíváte-li se na trailer, zjistíte, že je rozhodně na co se těšit.

Snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců populárního seriálu Zázračná planeta a filmu Earth z roku 2007, využívá nejmodernější technologie natáčení a možnosti velkého plátna ke zprostředkování fascinujících emotivních příběhů, které se odehrávají na nejrůznějších místech Země během jediného dne. V českých kinech bude film k vidění ve dvou zvukových verzích: s originálním anglickým komentářem Roberta Redforda, opatřeným českými titulky pro dospělé diváky, a také v českém znění pro rodinnou podívanou.

 

1. - 5. cena: 2 volné vstupenky do vámi vybraného kina: pražské kino Aero, Bio Oko a Světozor, brněnské kino Scala a královehradecké Bia Central. Hledáme tedy 5 výherců. 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 24. 10. do 30. 10. 2017 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář.

 


Tentokrát byla soutěžní otázka trochu záludná, protože ze všech odpovědí bylo jen 9 správných. Vypravěčem filmu je skutečně Ivan Trojan, ale je to zároveň manžel jedné z našich patronek, takže bylo nutné zaškrtnout oboje. 

Na vstupenky se mohou těšit: Veronika Plevová, Kateřina Werkman, Michaela Kačerová, Jana Bartoňová, Jaroslav Bouda. Gratulujeme!!!