Soutěžte - Ukončeno - Soutěž o vstupenky do Vodního domu na Želivce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěž o vstupenky do Vodního domu na Želivce

Podzim je ideálním časem na výlety. Máme pro vás tip na zajímavé místo, kde se nejen pobavíte, ale také se dozvíte zajímavé informace o nejcennější tekutině na světě – o vodě.

Zavést vás chceme do Vodního domu. Toto návštěvnické středisko evropsky významné lokality Želivka najdete v obci Hulice v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Švihov (Želivka). Najdete v něm moderní expozici, která atraktivní formou seznámí vás i vaše děti s dvěma tvářemi vody. Představí vám vodu jako životní prostředí vodních rostlin a živočichů i jako nezbytnou podmínku našeho života.

Atrium Vodního domu pak osloví hravou stránku vaší osobnosti. Umělé vodní toky, symbolizující řeku od pramene k ústí, můžete ovládat pomocí čerpadel,  pump, vodních mlýnků, hrází a rozvodníků. 

Kromě pozvánky máme pro vás i soutěž o 3 rodinné vstupenky do Vodního domu. Vstupenka platí pro 2 dospělé osoby a 3 děti.

 

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

 

Soutěžíme od 6. září do 13. září včetně.

Ze správných odpovědí následně vybereme pomocí generátoru jednoho výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Pokud jste tak ještě neučili, můžete ZDE.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

Přejeme hodně štěstí a krásný podzim se spoustou výletů.


Do Vodního domu se s rodinou podívá: 

Lucia Lišková

Šárka Nestávalová

Petra Mašlová

Gratulujeme k výhře a užijte si to!