Soutěžte - Ukončeno - Pojďte s námi soutěžit s nakladatelstvím Albatros | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Pojďte s námi soutěžit s nakladatelstvím Albatros

I tento týden pro vás máme soutěž - tentokrát jde ale o knižní novinku Víš, že tě miluju? z dílny nakladatelství Albatros. Ze správných odpovědí vybereme hned pět výherců.

Tato knížka je určená hlavně starším dívkám a holkám, které mají rády romantické knížky. Hlavní hrdinka Eden totiž prožívá tak trochu "zakázanou lásku".

 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

Soutěžit můžete od pondělí 5. června až do neděle 11. června 2017. 

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

________________________________________________________________________________________________

 

Soutěž byla ukončena a výherci jsou: Pavlína Pálfiová - Brandýs nad Labem, Jiřína Kummerová - Velké Hamry, Milan Herka - Hodonín, Lucie Popelková - Zbýšov, Verča Libichová - Ústí nad Labem.

Gratulujeme!

Redakce Kam s dětmi