Soutěžte - Ukončeno - Hrajte o knížku Mraveneček na cestách od Portál | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Hrajte o knížku Mraveneček na cestách od Portál

Delší dobu jsme tady neměli žádnou soutěž pro milovníky knížek. Takže tady od nás jednu máte. Připravili jsme ji ve spolupráci s nakladatelstvím Portál a tentokrát soutěžíme hned o pět knížek Mraveneček na cestách. 

 

 

Knížka je určená zejména předškolákům a dětem mladšího školního věku. Tvoří krátké příběhy malého mravenečka, který chce poznat svět. Několikrát se vydává na cestu, jednou pěšky, jindy stopem, pak s pomocí hmyzího letadélka či plavbou v ořechové skořápce. Za každým příběhem následuje několik zajímavostí o některé postavě nebo předmětu z příběhu a dále zábavný úkol či hádanka. 


     

Stanislava Reschová je úspěšnou autorkou pohádkových příběhů pro děti. V Portále také vyšly její knihy Veselá kopa pohádek, Pohádky do kapsy (nominace na Zlatou stuhu 2015) a Pohádkové hrátky se zvířátky.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

Soutěžit můžete od pondělí 29. května až do neděle 4. června 2017. 

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

________________________________________________________________________________________________

Soutěž byla ukončena a výherci jsou: Jiřina Hellerová - Králův Dvůr, Ondřej Horák - Lovosice, Viktorie Kmínková - Děčín 6, Iveta Grieblerová - Zbraslav, Eva Prouzová - Kamenice nad Lipou.

Gratulujeme!