Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte vstupenky na Festival Mini | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte vstupenky na Festival Mini

Úspěšný projekt dětského prodejního festivalu mini pokračuje i v tomto roce. Jeho již třetí edice se odehraje od 12. do 15. května v novém pražském prostoru Hala C Balabenka.

Tématem květnového festivalu mini bude pouť. Ve venkovních prostorách nebudou chybět kolotoče z rodinného lunaparku známého z Okoře - půvabný staročeský se zvířátky a autíčky a jeden řetízkový. Děti si z festivalu růže také odnesou jako dárek.

Ve dvou patrech se představí více sedmdesát pět pečlivě vybraných značek, designérů, módních návrhářů, nakladatelství a obchodů z České a Slovenské republiky.

Kam s dětmi jako mediální partner festivalu rozhodně nemůže chybět. Na všechny dny festivalu budeme s dětmi zdobit perníčky, a to s odborníkem na slovo vzatým - 1. pražskou delikatesní. A díky našemu přátelství s festivalem, můžeme nabídnout dvě volné vstupenky, které nabízíme v soutěži.

Hledáme tedy jednoho výherce, který získá dvě vstupenky. Připomínáme, že děti do 12 let mají vstupné zdarma.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 2. 5. do 9. 5. 2017 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru jednoho výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


 

Soutěž byla ukončena a na vstupenky se může těšit Jitka Gabrielová. Gratulujeme!