Soutěžte - Ukončeno - Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o jarní boty PRIMIGI | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o jarní boty PRIMIGI

Už nám dala zima definitivně sbohem? V první jarní den to tak rozhodně vypadlo, alespoň v nížinách. A tak je tedy nejvyšší čas zasoutěžit si o dětské jarní boty. Již tradičně jsme pro vás s obchodem Detskeboty.cz připravili soutěž o jarní boty PRIMIGI dle vlastního výběru a několik voucherů na 20 % slevu na nákup.

Detskeboty.cz je e-shop dětskou obuví s nejdelší tradicí v České republice. Na trhu působí už dvanáctým rokem, a prodává výhradně vysoce kvalitní dětskou obuv prestižních značek, jako je Superfit, Richter, Primigi, Geox, Lurchi, Keen, Viking … Stovky modelů skladem, objednávky vyřízují obratem, rychle dodájí, výmění zboží zdarma (svoz kurýrem až z domu). Do dvou týdnů můžete zboží bez udání důvodu vrátit. Osobně si můžete přijít obuv vyzkoušet na kteroukoli ze tří kamenných prodejen (Praha, Zlín, Ostrava), samozřejmě nezávazně a bezplatně. K dispozici zákaznický věrnostní program, který Vám ušetří peníze. Rádi vám poradí telefonicky, mailem či chatem. Detskeboty.cz mají opravdu široký výběr a nabízí pouze kvalitní zboží…

A než si zajdete vybírat, zkuste štěstí v naší nové soutěži o krásné jarní botky top značky PRIMIGI. Hledáme 5 výherců, první si vybere boty PRIMIGI dle vlastního výběru, další čtyři pak získají skvělou 20% slevu na nákup.

 

1. cena: jarní boty PRIMIGI dle vlastního výběru

2. – 5. cena: 20% slevový kupón na nákup v e-shopu Detskeboty.cz 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 21. 3. do 30. 3. 2017 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Odesláním soutěžního formuláře dáváte souhlas se zpracováním vyplněných údajů pro účely Kamsdětmi.com a AR-Stal s.r.o. (detskeboty.cz).


Soutěž byla ukončena a my děkujeme všem, kdo se zapojili.

Na nové jarní boty se může těšit Hana Mezihoráková resp. její ratolest :-)

Slevové vouchery posíláme těmto maminkám:

Marie Vaníčková

Ludmila Janečková

Hana Smetanová

Petra Němcová

Moc gratulujeme!!!