Soutěžte - Soutěž o tři vstupenky na Maminy Cup! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o tři vstupenky na Maminy Cup!

 Soutěž o tři vstupenky na Maminy Cup!

Již příští sobotu 10. září se ve sportovním centru Nymburk chystá ojedinělá akce Maminy Cup 2011 s podtitulem „Sportujeme v každém stavu“. Program je velmi bohatý, hlídání ratolestí zajištěno! 

Akce se zúčastní i mnoho zajímavých osobností z různých oborů, viz náš článek zde. A nás by zajímalo, se kterou z maminek byste si nejraději zasportovaly, proč a jak tipujete výsledek vašeho souboje (-: Odpovědi posílejte na email [email protected]

Tři nejpovedenější odpovědi oceníme volnou vstupenkou do Nymburka! Hodnotit budou maminky redakce Kam s dětmi. Soutěžíme do úterý, tři výherkyně a ty nej příspěvky uveřejníme ve středu!