Soutěžte - Ukončeno - Snow&Fun – soutěž o zimních radovánkách v Česku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Snow&Fun – soutěž o zimních radovánkách v Česku

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA!!!
Další soutěžní fotografie nebudou již zařazeny!

Po úspěšné soutěži Královské zážitky na karlovských místech jsme pro vás připravili její zimní variantu. Tentokrát nebudeme cestovat po stopách Karla IV., ale po českých a moravských horách, resp. po místech, kde si s dětmi užíváte sněhu a zimních radovánek. V momentě, kdy připravujeme tuto soutěž to v Česku moc zimně nevypadá, ale to nevadí. Podle předpovědi se má začít výrazně ochlazovat a začít sněžit a hlavně, do soutěže se můžete přihlásit i s fotkami loňské zimy (ta teda nebyla kdovíjaká, ale nějakých těch zimních radovánek jste si určitě užili).

 

O co se hraje?

Výhry jsou opět pohádkové a pojí se, jak jinak ke sněhu a zábavě!

Ve hře Snow&Fun budeme rozdělovat 10 balíčků s výhrami!!! Hrajeme o:

 

A jak se zapojit?

Je to velmi jednoduché, pošlete nám fotku vašich zimních radovánek s dětmi. Fotka musí být vyfocena v České republice a je úplně jedno, zda se na ni děti budou koulovat či trénovat první zatáčky nebo stavět sněhuláka. Důležité je splnit hlavní kritérium, tedy Snow and Fun! K fotografii doplníte vaše iniciály a kde a při jaké příležitosti jste fotku pořídili.

Fotku nahrajete jednoduše přes FORMULÁŘ ZDE.

 

Nebo můžete fotku přidat pomocí instagramu, a to s hashtagy  #kamsdetmi #snowandfun. Nezapomeňte připojit, kde jste byli a pro identifikaci i vaše jméno.

Všechny soutěžní fotografie budeme postupně nahrávatdo facebookového alba. Hlasujte, lajkujte a sdílejte následně fotky, které se vám líbí, ať máme pak to rozhodování trochu jednodušší.

 

Soutěžit můžete od  1. 12. do 28. 12. 2016.

 

Všechny zaslané a instagramové fotky budeme postupně zveřejňovat na našich facebookových stránkách v albu k této soutěži. Připraveno je 10 balíčků s opravdu nadupanými výhrami. Zapojit se můžete i vícekrát, čím více fotek „Snow&Fun“  s dětmi, tím lépe. Na facebooku se pak budete moci podívat na všechny soutěžní fotografie, lajkovat, komentovat a zvát přátele.  Výherní fotky bude vybírat odborná porota, ale k počtu lajků či pozitivních komentářů může být také přihlédnuto. Tak jako u všech soutěží, i u této vás žádáme, abyste byli (nebo se nově stali) členem Klubu Kam s dětmi. Výherce zveřejníme po vánočních svátcích.


A kdo se tedy může v nejbližších dnech těšit na balíček s cenami?

Renáta Pospíšilová

Tomáš Kotek

Kateřina Pavlásková

Petra Železná

Petra Velíková

Alena Nohejlová

Kateřina Grebeňáková

Karolína Balšánková

Jana Míková

Růžena Vrchlavská

Moc gratulujeme a už nyní připravujeme další soutěže o atraktivní ceny.