Soutěžte - Ukončeno - Soutěžíme o knihu Připoutej se nebo umře jednorožec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěžíme o knihu Připoutej se nebo umře jednorožec

Další knižní soutěž na sebe nenechala dlouho čekat. Ale pozor, tentokrát máme něco hlavně pro rodiče. Můžete si totiž zasoutěžit o knížku Připoutej se nebo umře jednorožec z dílny nakladatelství Portál

Kniha je totiž odlehčeným a zábavným rádcem, který obsahuje celkem sto tipů určených zoufalým rodičům, kteří mají pocit, že už při výchově vyzkoušeli naprosto všechno - ale marně. Autoři shromáždili nejlepší výchovné triky docela normálních rodičů.

I když – je Angelika normální, když se vloupe do vlastního bytu, aby svého syna konečně naučila zamykat dveře? Je Marie normální, když nutí svou dceru zapnout si bezpečnostní pás vyhrožováním, že jinak umře jednorožec? Ovšem ať už jsou citovaní rodiče normální nebo ne, ať jsou jejich výchovné triky legální nebo ne, důležité je, že fungovaly.
Johannes Hayers se zabýval výzkumem trhu a podnikovou komunikací, dnes píše pro rozhlas a televizi. Felix Achterwinter psal sloupky pro nejrůznější německé a anglické časopisy. Dnes pracuje v oblasti mediálního poradenství.

Více zajímavých knížek nejen pro dospělé, ale i pro děti najdete na http://obchod.portal.cz/


KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

Soutěžit můžete od pondělí 28. listopadu až do neděle 4. prosince 2016. 

 

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců a každý z nich získá po jedné knížce. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

Výherci jsou: Markéta Modrovská - Praha 5, Barbora Klejchová - Hodonín, Dana Truksová - Podolí, Helena Uhříková - Vsetín a Jaroslav Zeman - Tábor.

Všem výhercům gratulujeme!