Soutěžte - Ukončeno - Soutěžte s Andělem Páně 2 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěžte s Andělem Páně 2

Letošní Vánoce začínají už 1. prosince. Jak to? Protože jeden předčasný dárek na nás čeká v kinech a jmenuje se Anděl Páně 2. Kritici píší, že prý je skvělý, že prý je ještě lepší než díl první, od kterého uběhlo už neuvěřitelných 11 let. Jde to vůbec? :-) To posuďte sami, až si tento „dárek“ půjdete do kina s dětmi rozbalit. A aby vám to čekání pěkně uteklo, připravili jsme pro vás novou soutěž o krásná andělská trička a také o DVD Anděl Páně 1. Než se do soutěžení pustíte, podívejte se na trailer a přečtěte si, jaký příběh se na plátně bude odehrávat tentokrát.

V hlavních rolích příběhu, který se odehrává v adventním čase, se opět setkáme s oblíbenou dvojicí – andělem Petronelem a čertem Uriášem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Jejich věčné tahanice způsobí, že se vzácné jablko ze stromu Poznání zakutálí z nebe na Zemi. A Bůh je nesmlouvavý: jestli tady to jablko nebude do rána….tak z nich nadělá hvězdnou mlhovinu! Petronel s Uriášem se ocitnou  v malém českém městě v předvečer svátku svatého Mikuláše, kdy jsou ulice plné čertovsko-andělského reje a mikulášského koledování. Potkávají holčičku Anežku a její maminku, které nemají právě šťastné období.  Vdova Magdalena pracuje v krejčovském salonu u vydřiducha Košťála a Anežce se děti posmívají pro její chudobu. A tak se naše dvojice rozhodne oběma pomoci. Zdá se cesta k získání kouzelného jablka Poznání je otevřená. Které je ale to pravé? Petronela s Uriášem čeká řada překážek a dobrodružství, díky nimž objeví, to, co má skutečnou cenu a nejen pro lidi – lásku, přátelství a schopnost

pomoci druhému v nouzi. Kromě známých tváří z prvního dílu se můžete těšit i na mnoho nových postav s hvězdným hereckým obsazením. A na koho že se můžete těšit? To už vám nyní neprozradíme, neboť právě obsazení se bude týkat naše soutěžní otázka.   

 

Hledáme tedy 5 výherců, kteří se mohou těšit na:

1 dospělé tričko Anděl Páně

1 dětské tričko Anděl Páně

1 DVD Anděl Páně (první díl)

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od úterý 22. listopadu až do úterý 29. listopadu 2016.

 

Následně vybereme pomocí generátoru 5 výherců.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Výherci již známe a tak jim moc gratulujeme a posíláme výhry:

 

Julie Šťastná

Jaroslav Benda

Olga Fabiánová

Olga Haškovcová

David Fogl