Soutěžte - Ukončeno - Vyhrajte vstupenky do aquaparku od Skupiny ČEZ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Vyhrajte vstupenky do aquaparku od Skupiny ČEZ

Venku mrzne až praští, ale i v zimě si můžeme užívat vodní zábavy. Spolu s hlavním partnerem našeho projektu, Skupinou ČEZ, jsme připravili další soutěž o celkem 30 vstupenek do Aquapalace Čestlice.  

Soutěžíme celkem o 10 rodinných vstupenek, 10 vstupenek pro dospělé a 10 vstupenek pro děti. Výherce tak bude moci do aquaparku vyrazit nejen s celou svou rodinou, ale i kamarádkou a její  ratolestí nebo třeba s babičkou. Hledáme tedy 10 výherců, z nichž každý získá jednu rodinnou (2+2), jednu dospělou tříhodinovou a jednu dětskou tříhodinovou vstupenku. Vstupenky jsou platné až do konce března  roku 2017.

A jak se do soutěže zapojit? Stačí kliknout na odkaz níže a odpovědět na jednoduchou otázku.. Připomínáme, že soutěžit se smí pouze jednou za jednu rodinu.  Pokud se toto pravidlo poruší,  bude se to považovat  za porušení pravidel a soutěžící budou ze soutěže vyloučeni. Jako u všech soutěží, i nyní je nutností být zaregistrován v Klubu Kam s dětmi. Tak už na nic nečekejte a hurá do soutěžení.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od pondělí 14. listopadu až do pondělí 28. listopadu 2016.

 

Následně vybereme pomocí generátoru 10 výherců.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Soutěž byla ukončena a vstupenku posíláme těmto výhercům: 

Tomáš Hazdra

Aneta Černá

Pavla Brabcová

Karolína Emlerová

Lucie Deverová

Hana Smetanová

Ludmila Vacková

Jana Doležalová

Adéla Marvanová

Libor Sehnal

Gratulujeme!