Soutěžte - Ukončeno - Soutěž o vstupenky a dárky Odvážné Vaiany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěž o vstupenky a dárky Odvážné Vaiany

Přesně za 14 dní vstupuje do kin nový snímek autorů Zootropolis: Město zvířat a Ledové Království o nebojácné dívce Vaianě, která se vydá na nebezpečnou cestu.

A o čem že Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa vypráví?

Před třemi tisíci lety se po nekonečných vodách Tichého oceánu plavili prastaří mořeplavci a objevovali ostrovy Oceánie. Pak ale na celé tisíciletí jejich plavby ustaly. A nikdo neví proč. Dospívající dívka Vaiana se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává kdysi mocného poloboha Mauiho, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebe.

Než se půstíte do soutěže, kterou jsme pro vás připravili, podívejte se na trailer:

 

 

V soutěži s Odvážnou Vaianou hrajeme o:

1 cena: 2 vouchery do kina na tento film ve 2D, samolepka, tetování, blok a jedny úžasné blikající botičky Crocs  pro osmileté holčičky s motivem filmu

2. -5. cena: 2 vouchery do kina na tento film ve 2D, samolepka, tetování a blok

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 10. 11. do 20. 11. 2016 včetně.

 

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Odesláním soutěžního formuláře dáváte souhlas se zpracováním vyplněných údajů pro účely Kamsdětmi.com.


A kdo se na krásné výhry může těšit tentokrát?

První cenu získává Jana Doudlebová, další putují k: Lucii Tréglové, Pavlíně Pálfiové, Martině Rolincové a Ivetě Prchlíkové.

Gratulujume!