Soutěžte - Ukončeno - Soutěžte o knížky z dílny nakladatelství Svojtka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěžte o knížky z dílny nakladatelství Svojtka

Pozor, pozor! Máme pro vás další, slibovanou, soutěž o knížky. Pojďte s námi a nakladatelstvím Svojtka soutěžit o knížky, ať máte po Vánocích co číst. Soutěžit můžete hned o dva tituly. 

Prvním titulem je knížka Moje první knížka - Jak to roste, která je určená především nejmenším čtenářům. Dozví se v ní spoustu zajímavých informací o rostlinách, najdou i zábavné hádanky a kvízy a v neposlední řadě krásné ilustrace. 

  

 

Druhým titulem pak je knížka Obrázkové hry pro volné chvíle připravená speciálně pro předškoláky a školáky. Jde vlastně o takový zábavný set, který obsahuje stíratelný fix a 50 oboustranných omyvatelných karet více než 100 různých zajímavých úloh a her. 

   

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

Soutěžit můžete od pondělí 14. listopadu až do neděle 30. listopadu 2016. 

 

Následně vybereme pomocí generátoru šest výherců a každý z nich získá po jedné knížce. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

Knížku Moje první knížka - Jak to roste vyhrává: Hynek Marák - Rostěnice, Václav Nevšímal - Nymburk, Lenka Toušová - Kostomlaty nad Labem

Knížku Obrázkové hry pro volné chvíle vyhrává: Blanka Mandalinič - Hodslavice, Barbora Čabradová - Bílina, Dana Poláková - Ostrava.

Všem výhercům gratulujeme! A ti, co nevyhráli, nezoufejte. Již v příštím týdnu budeme mít jednu soutěž speciálně pro rodiče. Tak se těšte!

 

redakce Kam s dětmi