Soutěžte - Ukončeno - Soutěž o sadu hrnců s CLICK systémem od Royalty Line | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukončeno - Soutěž o sadu hrnců s CLICK systémem od Royalty Line

Naše nová soutěž je tentokrát opravdu bomba. Přinášíme vám možnost vyhrát 14 – dílnou sadu hrnců
s mramorovým povrchem a CLICK systémem pro snadné odejmutí a nacvaknutí rukojetí. V celkové ceně 5 999,- od společnosti Royalty Line.

Sada obsahuje nejpoužívanější velikosti a tvary hrnců i pánví, které lze použít jak na sporáku, tak troubě. Zcela jedinečné jsou i barevné kombinace. My pro vás máme variantu růžovou.

Vaření s prémiovými kuchyňskými potřebami Royalty Line je zcela nový zážitek. A to hlavně díky materiálům, ze kterých jsou produkty vyrobeny, a znamenité kvalitě zpracování, která přispívá k vysoké životnosti každého kusu.

Keramika, granit a mramor jsou celkově šetrnější k potravinám. Hotový pokrm je díky tomu nejen chutnější, ale zachovává si i více vitamínů, minerálů a dalších živin. Takže pokud chcete žít zdravěji, vaření s Royalty Line může být vaším prvním krokem.

Elegantní a praktické pánve, hrnce i pekáče se také snadno myjí a vařit na nich lze s minimálním množstvím tuku. Navíc s barevným nádobím je vaření samo o sobě hned veselejší.

Pokud chcete zdravě a kvalitně vařit stačí kliknout a odkaz níže, odpovědět na otázku a je to. Připomínáme, že soutěžit se za jednu rodinu smí pouze a jen jednou a pokusy o doublování budou brány jako porušení pravidel a soutěžící budou ze soutěže vyloučeni. Tak jako u všech soutěží, i nyní je nutností být zaregistrován v Klubu Kam s dětmi. To už ale jistě všichni víte, takže hurá do soutěžení.

Více najdete na www.royaltyline.cz.  

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžit můžete od 27. října až do 6. listopadu 2016.

 

Následně vybereme pomocí generátoru jednoho výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.