Soutěžte - Vyhrajte vstupenky do aquaparku od Skupiny ČEZ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte vstupenky do aquaparku od Skupiny ČEZ

Léto je definitivně pryč. Ač se nám to líbí nebo ne, zima už vystrkuje růžky a za chvilku budeme oprašovat lyže. Vodním hrátkám se ale můžeme oddávat celoročně. Spolu s hlavním partnerem našeho projektu, Skupinou ČEZ, jsme připravili další soutěž o celkem 30 vstupenek do Aquapalace Čestlice.  

Soutěžíme celkem o 10 rodinných vstupenek, 10 vstupenek pro dospělé a 10 vstupenek pro děti. Výherce tak bude moci do aquaparku vyrazit nejen s celou svou rodinou, ale i kamarádkou a jejím děckem nebo třeba s babičkou. Hledáme tedy 10 výherců, z nichž každý získá jednou rodinnou (2+2), jednu dospělou tříhodinovou a jednu dětskou tříhodinovou vstupenku. Vstupenky jsou platné až do konce března příštího roku.

A co pro získání vstupenek udělat? Stačí kliknout a odkaz níže, odpovědět na jednoduchou otázku a je to. Připomínáme, že soutěžit se za jednu rodinu smí pouze a jen jednou a pokusy o doublování budou brány jako porušení pravidel a soutěžící budou ze soutěže vyloučeni. Tak jako u všech soutěží, i nyní je nutností být zaregistrován v Klubu Kam s dětmi. To už ale jistě všichni víte, takže hurá do soutěžení.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od čtvrtka 13. října až do středy 26. října 2016, včetně.

 

Následně vybereme pomocí generátoru 10 výherců.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Soutěž byla ukončena a my posíláme vstupenky těmto výhercům: 

Lucie Chocholová

Monika Kulhavá

Barbora Petrtýlová

Eliška Naimová

Milan Jasoněk

Lucie Vánská

Andrea Jandová

Karolína Chládková

Pavlína Kulhavá

Svitlana Poštolková

GRATULUJEME!