Soutěžte - Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o zimní boty RICHTER | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o zimní boty RICHTER

Z krásného babího léta jako by počasí skočilo rovnou do zimy. Čepici z loňské zimy jste možná někde vzadu ve skříni vyštrachali, ale dětem začínají zábnout i nohy a je čas na "přezutí". S obchodem Detskeboty.cz jsme pro vás proto připravili soutěž o zimní boty RICHTER a k tomu několik voucherů na 20% slevu na nákup.

Detskeboty.cz je e-shop dětskou obuví s nejdelší tradicí v České republice. Na trhu působí už dvanáctým rokem, a prodává výhradně vysoce kvalitní dětskou obuv prestižních značek, jako je Superfit, Richter, Primigi, Geox, Lurchi, Keen, Viking … Stovky modelů skladem, objednávky vyřízují obratem, rychle dodájí, výmění zboží zdarma (svoz kurýrem až z domu). Do dvou týdnů můžete zboží bez udání důvodu vrátit. Osobně si můžete přijít obuv vyzkoušet na kteroukoli ze tří kamenných prodejen (Praha, Zlín, Ostrava), samozřejmě nezávazně a bezplatně. K dispozici zákaznický věrnostní program, který Vám ušetří peníze. Rádi Vám poradí telefonicky, mailem či chatem. Detskeboty.cz mají opravdu široký výběr a nabízí pouze kvalitní zboží…

A než si zajdete vybírat, zkuste štěstí v naší nové soutěži o krásné zimní boty top značky RICHTER. Hledáme 5 výherců, první si vybere botky RICHTER dle vlastního výběru, další čtyři pak získají skvělou 20% slevu na nákup.

 

1. cena: zimní boty RICHTER dle vlastního výběru

2. – 5. cena: 20% slevový kupón na nákup v e-shopu Detskeboty.cz 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 12. 10. do 19. 10. 2016 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Odesláním soutěžního formuláře dáváte souhlas se zpracováním vyplněných údajů pro účely Kamsdětmi.com a AR-Stal s.r.o. (detskeboty.cz).


A komu gratulujeme tentokrát? 

Na botky RICHTER dle vlastního výběru se může těšit: Věra Hurtová. 

Vouchery se slevou 20% na nákup putují k: Lenka Pospíšilová, Markéta Barošová, Renáta Doležalová, Aneta Vávrová.