Soutěžte - Vyhrajte vstupenky na rodinný muzikál Alenka v kraji zázraků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte vstupenky na rodinný muzikál Alenka v kraji zázraků

Již tento čtvrtek 22. září má premiéru nový český rodinný muzikál Alenka v kraji zázraků. My vám společně s pořadatelem přinášíme možnost zasoutěžit si o šest volných vstupenek.

Kdo by neznal Alenku a její fantastická dobrodružství a podivná setkání v říši divů, či v říši za zrcadlem, jak jsou zachyceny v příbězích Lewise Carrolla. Alenčin svět snů, zázraků, dobrodružství, ale i svět životní moudrosti a pochopení, ožívají ve zcela nové podobě v původním rodinném muzikálu Alenka v kraji zázraků. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, komickými dvojčaty, přemoudřelým Valibukem, potrhlým rytířem a především s vypočítavou, zlou, svůdnou Srdcovou královnou, i s laskavou Bílou královnou a uspěchaným Bílým králíkem. Všechny ty postavy Alence něco připomenou, něco vysvětlí. Nejen Alence, ale i dnešním dětem. A dost možná i dnešním dospělým.

 

A co pro získání vstupenek udělat? Stačí kliknout a odkaz níže, odpovědět na jednoduchou otázku a je to. Připomínáme, že soutěžit se za jednu rodinu smí pouze a jen jednou a pokusy o doublování budou brány jako porušení pravidel a soutěžící budou ze soutěže vyloučeni. Tak jako u všech soutěží, i nyní je nutností být zaregistrován v Klubu Kam s dětmi. To už ale jistě všichni víte, takže hurá do soutěžení.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

 

Vylosujeme 3 výherce, každý bude mít možnost vybrat si termín představení. Na základě unikátního kódu při koupi na www.muzikalyprodeti.cz/vstupenky/. Kód bude výbercům zaslám emailem. 

 

Soutěžit můžete od 20. 9. 2016 do 28. 9. 2016


Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.