Soutěžte - Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o celoroční boty PRIMIGI | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o celoroční boty PRIMIGI

Škola volá, podzim za dveřmi a maminky již pokukují po podzimních botkách pro své děti. S obchodem Detskeboty.cz jsme pro vás proto připravili soutěž o celoroční boty PRIMIGI a k tomu několik voucherů na 20% slevu na nákup.

Detskeboty.cz je e-shop dětskou obuví s nejdelší tradicí v ČR. Na trhu působí už dvanáctým rokem a prodává výhradně vysoce kvalitní dětskou obuv vyhlášených výrobců –  Superfit, Richter, Primigi, Geox, Lurchi, Keen, Befado… Zboží mají skladem, objednávky vyřizují obratem, rychle dodají, vymění zboží zdarma (svoz dopravcem až z domu). Do dvou týdnů můžete zboží bez udání důvodu vrátit. Nabízí také možnost objednat a vyzkoušet obuv na kterékoli své kamenné prodejně (Praha, Zlín, Ostrava), samozřejmě bezplatně. Detskeboty.cz mají opravdu široký výběr a nabízí pouze kvalitní zboží.

A než si zajdete vybírat, zkuste štěstí v naší nové soutěži o krásné celoroční botky top značky PRIMIGI. Hledáme 5 výherců, první si vybere botky PRIMIGI dle vlastního výběru, další čtyři pak získají skvělou 20% slevu na nákup.

 

1. cena: celoroční boty PRIMIGI dle vlastního výběru

2. – 5. cena: 20% slevový kupón na nákup v e-shopu Detskeboty.cz 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 30. 8. do 7. 9. 2016 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Odesláním soutěžního formuláře dáváte souhlas se zpracováním vyplněných údajů pro účely Kamsdětmi.com a AR-Stal s.r.o. (detskeboty.cz).


 

Soutěž byla ukončena a výherci jsou:

Eliška Jandová - celoroční boty Primigi dle vlastního výběru

Kristián Tomek, Kateřina Komedová, Gabriela Willcox, Jana Vítovcová - poukázky na 20% slevu 

Moc gratulujeme!