Soutěžte - Vyhrajte zábavnou houkačku na kolo Mini Hornit | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte zábavnou houkačku na kolo Mini Hornit

Máte doma malého cyklistu nebo jezdí vaše dítě rádo na koloběžce? V tom případě by na jeho kole či koloběžce neměla chybět zábavná houkačka se světlem. Chraňte bezpečí vašich dětí zábavným způsobem – houkačkou Mini Hornit!

 

Líbila by se vám tato houkačka pro Vaše malé závodníky? Zkuste si s námi o ní zasoutěžit. Dejte se do toho, máte příležitost do středy 17. srpna.

 

Soutěžíme o dvě zábavné houkačky se světlem Mini Hornit. Více informací na stránce http://www.yookidoo.cz/houkacky-na-kolo/ 

Mini Hornit je zábavná houkačka s bezpečnostním světlem. Vaše děti s ní budou nejen vidět, ale i slyšet! Houkačka obsahuje 25 zábavných zvuků. Součástí houkačky je také bezpečnostní světlo, které má svítivost 12 lumenů. U světla je možné nastavit jeho barvu (bílá, zelená) a také režim (stálé svícení, blikání). Pro větší bezpečnost dětí je houkačka dodávána s dálkovým ovládáním. Díky tomuto ovládání nemusí děti v případě troubení sundavat ruce z řidítek. Houkačka je dostupná ve čtyrech barevných provedeních.

 

A teď již pojďme soutěžit!

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!


Soutěžit můžete od pondělí 8. srpna až do středy 17. srpna 2016. 

Následně vybereme pomocí generátoru dva výherce, každý z nich získá jednu houkačku.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

 


 

Soutěž byla ukončena a výherci, resp. výherkyně jsou známé. Gratulujeme Lucii Popelkové a Haně Habalové.