Soutěžte - Vyhrajte s Hamleys krásného plyšového medvídka Steiff | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte s Hamleys krásného plyšového medvídka Steiff

Znáte plyšové hračky Steiff? Jejich tradice sahá až do roku 1893 a dnes je to klasika mezi plyšáky. Vybrat si z široké nabídky firmy Steiff můžete v hračkářství Hamleys na pražských Příkopech a nebo můžete jednoho z medvídků vyhrát v naší soutěži právě teď.

A medvídek Steiff, to není jen tak obyčejný medvídek. Za jeho zrodem stojí švadlena Margareta Steiff. Narodila se v roce 1847 městečku Giengen v chudé rodině. V útlém dětství dostala obrnu, chodila jen o holích a později byla odkázána na invalidní vozík. Ruce však měla zdravé, hlavu plnou nápadů, a tak s tetou šila dětské oblečení. Ale to k žití moc nestačilo.  Začala tedy šít ze zbytku plyše zvířátka (jejím prvním výtvorem byl jehelníček ve tvaru slona) a dodávat je do obchodů s levným zbožím. Jednoho dne jí její synovec Richard Steiff donesl nákresy mláděte medvěda hnědého a nechal ji, aby podle nich ušila hračku. Tak vznikl první prototyp. Poptávka po medvídcích brzo přesáhla Margaretinu kapacitu, a tak po několika měsících musela přijmout 10 šiček, aby splnila všechny objednávky - a tak vznikla továrna Steiff. Za tři roky se už medvědi vyváželi do celého světa.

Tři medvídci Steiff Bobby o velikosti 30cm udělají radost třem dětem, jejichž rodiče se přihlásí do naší soutěže a budou mít štěstí. Zbývá tedy kliknout na odkaz níže a zodpovědět dvě jednoduché otázky.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!


Soutěžit můžete od 25. 7. do 5. 8. 2016.

Následně vybereme pomocí generátoru tři výherce, kterým zašleme plyšového medvídka Steiff.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s použitím Vašich údajů pro marketingové účely Hamleys ČR. 

 


 

 

Soutěž byla vyhodnocena a moc děkujeme za všechny příspěvky. Medvídci už jsou na cestě k výherkyním a věříme, že udělají radost: 

 

Barbara Madiouni

Barbora Klejchová

Jarmila Štětinová