Soutěžte - Vyhrajte rodinné vstupenky do písecké Sladovny - Galerie hrou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte rodinné vstupenky do písecké Sladovny - Galerie hrou

Připravili jsme pro vás soutěž o volné rodinné vstupenky se Sladovnou - Galerií hrou, která se nachází v Písku, na dohled od nejstaršího českého kamenného mostu.

Rádi si hrajete, bavíte a objevujete nové věci? Chcete si s dětmi užít báječný den v nevšedním světě příběhů plný nezapomenutelných zážitků? Ano? V tom případě je pro vás písecká Sladovna tím pravým místem, kam s rodinou vyrazit a prozkoumat aktuální bohatou nabídku interaktivních výstav. To své si v galerii najdou nejmenší děti do šesti let, starší děti od sedmi let i dospěláci, kteří se do aktivních prohlídek, nespoutané hry a vyrábění zapojí - ani nebudou vědět jak.

A co ve Sladovně o prázdninách najdete? Každý den od 9 do 18 hodin  jsou návštěvníkům k dispozici tři nové interaktivní expozice Tiskařiště - zábavné objevování tisku a všemožných tiskových technik, Loutková akademie - barevný ostrov plný loutek, divadelních scén s prostorem pro vlastní výrobu loutkových postaviček a Snivci, mágové a motýli - výstava, na které si můžete zahrát třeba na kajak, na pláty železa či dřeva nebo si báječně odpočinout.

Ti nejmenší najdou útočiště v krásném herním světě nazvaném Pilařiště (otevřeno je mimo úterý a čtvrtka) a tatínkové jistě ocení nově doplněnou expozici Sladovnictví - o historii výroby piva v královském městě Písku (otevřeno je o víkendech nebo na objednání). Součástí objektu je také svíčkárna a mýdlárna Rodas a celé rodinka se na konci cesty může položit do lehátek v naší kavárně s bezkonkurenčním výhledem na řeku a Kamenný most.

 

Co k zisku vstupenek udělat? Vyplňte pouze formulář níže a pak už si držte palce, aby vás automat vybral.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!

 

Soutěžit můžete od 13. července do 22 července 2016. 

Následně vybereme pomocí generátoru jednoho výherce, který získá volnou rodinnou vstupenku a upomínkové předměty.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 


 

Děkujeme všem za velký zájem o tuto soutěž. Do Sladovny se s rodinou může těšit: 

Veronika Seifertová

Gratulujeme!