Soutěžte - Soutěžíme o knihu Vincent a Bóďa s nakladatelstvím Albatros | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme o knihu Vincent a Bóďa s nakladatelstvím Albatros

Ještě než skončí školní rok, máme pro vás další soutěž o knížky. Tentokrát můžete soutěžit o titul Vincent a Bóďa z nakladatelství Albatros, která se skvěle hodí pro malé čtenáře. Takže maminky, tatínkové, nezapomeňte ji přibalit do baťůžku na prázdniny.

Malé čtenáře čeká dobrodružný příběh o malém Bóďovi, který tráví letní prázdniny u dědečka vinaře na Moravě a jeho kamarádovi Vincentovi. 

Autorem knihy je Martin Šinkovský a o pěkné ilustrace se postarala Alena Schulzová.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!


Soutěžit můžete od úterý 28. června až do pondělí 4. července 2016. 

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců, každý z nich získá po jedné knížce. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

vaše redakce Kam s dětmi

 

Výherci jsou: Hana Prokopová - Praha 9, Iveta Bartáková - Kunice, Květuš Kmínek - Děčín, Alena Luxová - Praha 8 a Jiří Rajnošek - Lipník nad Bečvou.

Výhercům gratulujeme a všem přejeme krásné prázdniny!