Soutěžte - Vyhrajte vstupenky na Alenku v Říši divů 2 do kina IMAX | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte vstupenky na Alenku v Říši divů 2 do kina IMAX

Zažijte fantastické dobrodružství Alenky a jejich přátel v Říši divů na největším plátně v České republice – kině IMAX. Snímek ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ: ZA ZRCADLEM můžete navštívit v multiplexech Cinema City, IMAX a 4DX – a to, jak ve verzi 2D tak 3D.

Jak vlastně příběh Alenky pokračuje? Alenka se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Veleorloje, jenž stanovuje veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli – i nepřáteli – v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas. 


 

Soutěžíme o celkem 4 vstupenky a hledáme dva výherce. Každý tedy získá 2 volné vstupenky, které se dají využít ve všech kinech Cinema City. 

 Co k zisku vstupenek udělat? Vyplňte pouze formulář níže a pak už si držte palce, aby vás automat vybral. 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 8. do 15. června 2016 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru dva výherce. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi zde. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 


Kdo měl štěstí a půjde s dětmi do kina? 

Daniela Erbanová

a Michaela Paluchníková

 

Moc gratulujeme a užijte si novou Alenku!