Soutěžte - Soutěžte o rodinné vstupné na Open Air Festival | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte o rodinné vstupné na Open Air Festival

Soutěžte o rodinné vstupné na Open Air Festival

Už za 8 dní se otevřou pomyslné brány dalšího ročníku Open Air Festivalu na letišti Panenský Týnec. Kromě hudebních lahůdek letos chystá Open Air Festival i pro rodiny s dětmi bohatý program. Divadla, workshopy, dětskou zónu, klauny, malování na obličej, soutěže... 

Pobaví se velcí i malí! A spolu s O2 vám přinášíme možnost vyhrát rodinné vstupné na celý festival: 2x rodinné vstupné ( 2 dospělí + 2 děti do 12 let) + ubytování v rodinném stanovém městečku ( s vaším vlastním stanem :))

Pravidla:

1. Pokud ještě u nás nejste zaregistrovaní, prosím, zaregistrujte se v naší sekci Registrace.

2. Pošlete nám na emailovou adresu: [email protected] odpověď na soutěžní otázku: Kde se může běžný účastník festivalu ubytovat přímo v místě Open Air Festivalu a jaký je poplatek za ubytování?

Inspiraci hledejte na www.openairfestival.cz 

3. Soutěžit můžete od dnešního dne, tedy od 3.8. do neděle 7.8.2011, následně vybereme ze správných odpovědí vítězné rodiny, třeba právě vás, a obratem vás zkontaktujeme.

4. Z jedné e-mailové adresy, resp. z jedné registrace, je platná pouze jedna odpověď. Do předmětu emailu uveďte Jedu na Open Air festival
 
Hodně štěstí přeje redakce a O2