Soutěžte - Soutěžte o knížky pro předškoláky z nakladatelství Albatros | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte o knížky pro předškoláky z nakladatelství Albatros

 

A máme tady další soutěž o knížky. Máte doma předškoláka nebo prvňáčka? Pak je soutěž přesně pro vás. Šest z vás vyhraje obrázkovou knížku A-Ž půjdeš do školy, která provede školáčky abecedou a zároveň školním prostředím. S touto knihou je již nic nezaskočí!

 

Kniha pomůže dětem nejen s abecedou, ale také jim představí nový svět školního prostředí. Představte si, že existuje na každé písmenko nějaký předmět nebo jev, se kterým se ve škole setkají poprvé. S touto knihou je nic nezaskočí! Nápadité a hravé ilustrace doplňují vtipné texty.KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Soutěž probíhá od 9. do 15. května 2016 včetně.

 

Následně vybereme pomocí generátoru šest výherců, každý z nich získá po jedné knížce. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

vaše redakce Kam s dětmi

 

Výherci jsou: Zdeněk Malý - Čisovice, Hana Pargacová - Kunčice pod Ondřejníkem, Filip Šabata - Šakvice, Petra Macků - Praha 4, Lenka Horáková - Lovosice a Klára Pluhařová - Brno.

Výhercům gratulujeme!