Soutěžte - Vyhrajte dobrodružné prázdniny v Dolním Rakousku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte dobrodružné prázdniny v Dolním Rakousku

Vložte heslo KamsDetmi a zažijte znovu dobrodružství zvané dětství. A tentokrát společně se svými děti.

Dětství je to největší dobrodružství ze všech. Všechno je nové, zajímavé a vzrušující. To, co prožíváme a učíme se jako děti, objevujeme a poznáváme, to nás ovlivní po celý život. V našem moderním světě ale stále více chybí volný čas, kdy se děti mohou vyřádit a vyzkoušet si přímý kontakt se zvířaty, přírodou a dobrodružstvím.

Proto se nyní spojili vybraní provozovatelé ubytovacích zařízení a přišli s myšlenkou přivést každý den děti k úžasu. 

Jedinou podmínkou pro výherce je následné sepsání nezávislého reportu a zaslaní fotografií z výherního pobytu. Počítejte s tímto při přihlašování do soutěže. Podrobnosti o hodnocení budou sděleny přímo výherci.

Vylosujeme krátkou dovolenou v  JUFA Hotel Annaberg – Bergerlebnis-Resort, v opravdovém dobrodružném místě na hraní s motorickým parkem, vnitřní hernou a vodním zážitkovým světem. Komu to nestačí, také outdoorové dobrodružství se tady skrývá za každým kopcem, jako třeba na Stezce divočiny (Weg des Wildes), která tě odvede k jezeru a cestou vysvětlí vše o zvěři žijící v regionu. Jezdit na koni se naučíš na dvoře Schlaglhof, hned za rohem. Při takovém množství dobrodružství je celkem dobře, že také o maminku a tatínka je výborně postaráno. S největší pravděpodobností je můžeš najít v saunovém světě.

 

Zúčastněte se a vyhrajte:

TADY PŘEJDETE NA VÝHERNÍ HRU


Vložte heslo KamsDetmi a už máte šanci vyhrát dobrodružné prázdniny v Dolním Rakousku. 

 

 

 

Podmínky účasti

Pro účast na výherní hře je nutné udělit souhlas s podmínkami účasti. Svou účastí na hře akceptuje účastník tyto podmínky účasti. Účast na výherní hře je bezplatná, dobrovolná a není spojena s žádným kupním závazkem.

Organizátor výherní hry je
Niederösterreich-Werbung GmbH
Niederösterreich-Ring 2, Haus C 3100 St. Pölten
IČO: 131436p
Obchodní rejstřík: Obchodní soud St. Pölten
Telefon: 02742/9000 19800
[email protected] 

Hra o výhry začíná běžet 15. dubna 2016. Účast je možná do 31. května 2016. Všichni účastníci soutěže společnosti Niederösterreich-Werbung GmbH budou zařazeni do losování o krátkou  dovolenou pro 2 dospělé osoby a 2 děti (do 15 let) na 2 noci s polopenzí v hotelu JUFA  Hotel Annaberg – Bergerlebnis Resort. Výhru ve formě poukazu lze uplatnit v destinaci uvedené na poukazu do jednoho roku od data vystavení. Není možné výhru proplatit v hotovosti ani jakkoliv vyměnit. Převedení poukazu na třetí osobu není povoleno. K účasti jsou oprávněné pouze osoby starší 18 let.
Výherce se bude losovat ze všech osob, které se zúčastnily hry v období od 15. dubna do 31. května se správně uvedeným heslem. Heslo najdete na www.kamsdetmi.com. Losování výherce probíhá podlé náhodného principu a s vyloučením veřejnosti. Výherce bude informován písemně e-mailem 6. června 2016. Právní cesta je vyloučena. 
Automatizované záznamy budou z účasti vyloučeny a právně stíhány. Účast přes zapojení třetí osoby, např. agentury organizující výherní hry, je vyloučena a nebude při vylosování výherce zohledněna. Každá osoba se může zúčastnit pouze jednou. Za správnost uvedených údajů odpovídá účastník. Jedinou podmínkou pro výherce je následné sepsání nezávislého reportu a zaslaní fotografií z výherního pobytu. Počítejte s tímto při přihlašování do soutěže. Podrobnosti o hodnocení budou sděleny přímo výherci.
Společnost Niederösterreich-Werbung GmbH si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit výherní hru bez předchozího oznámení, jestliže nebude možné z technických nebo právních důvodů zaručit její řádný průběh. 
Ochrana osobních údajů
Svou účastí na výherní hře uděluje účastník souhlas k tomu, že jeho uvedené osobní údaje (jméno, pohlaví, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) může společnost Niederösterreich-Werbung GmbH zpracovat a použít pro marketingové účely destinace. Údaje budou použity pro bezplatné zasílání elektronických zpravodajů, časopisů pro návštěvníky, nabídek a dotazníků návštěvníků. Osobní údaje uvedené účastníkem budou předány třetí osobě pouze za účelem provedení odeslání. Tento souhlas s uložením údajů a jejich použitím je možné kdykoliv odvolat písemně, případně e-mailem na adresu [email protected].