Soutěžte - Vyhrajte rodinné vstupné do kina Příběh lesa | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte rodinné vstupné do kina Příběh lesa

Na film, který v lednu doslova zboural domácí francouzská kina, a jehož je Kam s dětmi hrdým partnerem, se můžete vydat s celou rodinou díky naší nové soutěži zdarma. Máme pro dva z vás 4 volné vstupenky do kina Aero, Oko, Světozor, do brněnské Scaly nebo královohradeckého Bia Central. 


Pokud jste o Příběhu lesa ještě neslyšeli, podívejte se na trailer, abyste věděli, na co se v kině těšit. Upozorňujeme zároveň, že snímek trvá přes 80 minut a je tedy vhodný spíše pro starší děti (cca 5+). 

Soutěžíme tedy o rodinné vstupné (4 vstupenky) a hledáme dva výherce. Co k zisku vstupenek udělat? Vyplňte pouze formulář níže a pak už si držte palce, aby vás automat vybral. 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 18. do 25. dubna 2016 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru dva výherce. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 


 

Na vstupenky se může těšit: Alena Luxová a Zuzana Chrtková, gratulujeme!