Soutěžte - Velká jarní soutěž o odrážedlo FirstBIKE | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Velká jarní soutěž o odrážedlo FirstBIKE

Odrostlo vám přes zimu dítko z malé plastové motorky? Pošilháváte po odrážedle? A nejvíc se vám líbí FirstBIKE? ...no upřímně, je to prostě a jednoduše to nejlepší odrážedlo, které můžete vašemu malému cyklistovi či cyklistce dopřát. Je lehké, bezpečné, vypadá skvěle a děti se na něm naučí jezdit během chvilky, a co je nejdůležitější, jízda na FirstBIKE je baví hodně a hodně dlouho.

 

 

Nyní máte jedinečnou příležitost jeden takový skvělý FirstBIKE pro vašeho špunta získat. Ve hře je jakýkoli  FirstBIKE Street či FirstBIKE Cross v barvě dle výběru v hodnotě 2.990,-. A co pro to, abyste jej získali, udělat?

Pomozte nám pro FirstBIKE vymyslet ten nejlepší slogan. V rámci soutěžního formuláře vyplňte slogan, který by FirstBike nejlépe vystihoval. Pokud nevíte, co přesně slogan znamená pak je to např. "Lidl - je levnější", "Tesco - s námi ušetříte", Škoda - Simply Clever" atd. Zkuste přijít na něco trefného, zajímavého, výstižného a originálního. Ten nej slogan bude odměněn odrážedlem FirstBike, viz níže pravidla.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 11. dubna do 20. května 2016 včetně.

Následně usedne porota složená z redaktorů Kam s dětmi a ze zástupců FirstBIKE, která vybere vítězný slogan. Pokud se vítězný slogan objeví u vícero soutěžících, vyhrává ten z nich, který poslal vítězný slogan jako první. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.


Se sloganem FirstBIKE - cyklistou od plenek... výhravá paní Eva Prouzová

Čestné uznání a drobný dárek získavají také: Kateřina Vighová, Marcela Procházková, Adéla Hrubešová, Marie Kestránková, Jana Joudlová, Kateřina Keiblová, Zuzana Šuranská, Blanka Kiršnerová, Jitka de Benedetto a Eva Šimková

Všem moc gratulujeme a děkuji za krásné slogany pro FirstBIKE!