Soutěžte - Vyhrajte knížku Dračí rytíři z nakladatelství Albatros | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte knížku Dračí rytíři z nakladatelství Albatros

S potěšením vám po delší době přinášíme soutěž o knížky z nakladatelství ALBATROS. Tentokrát by měli zbystřit ti z vás, kteří mají doma školáky libující si v dobrodružné literatuře. Soutěžit totiž budeme o pět knížek prvního dílu série DRAČÍ RYTÍŘI s názvem OHNIVÝ DRAK.

 

Seznamte se s Dračími rytíři!

Nebylo by občas skvělé mít svého osobního draka? Tedy samozřejmě takového, co by vás poslouchal... :-) A takového, se kterým by si mohly vaše děti užít spoustu dobrodružství...  A představte si, co by se dělo, kdyby se v draka mohly i proměnit!

Právě tuhle schopnost mají Dračí rytíři, se kterými se můžete seznámit díky stejnojmenné knižní sérii od J. R. Castla. První díl s názvem Ohnivý drak vás zavede do mocné říše na Alairských ostrovech, kde se před dlouhými dvanácti lety násilím zmocnil vlády generál Vayn. Dračí rytíři, elitní císařští bojovníci schopní přeměny v draky, byli v kruté bitvě zbaveni schopností. Vayn je spoutal v jejich lidské podobě a uvrhl do vyhnanství. Nyní ale všem drakům svítá jiskřička naděje! Synovec krutého generála Vayna a zároveň korunní princ říše Quinn totiž přísahá, že se svému strýci postaví. Pomoci by mu v tom mohl  ohnivý drak Ignus, který žije jako kovář v Plovoucích horách. Zlomit kletbu a vrátit Ignusovi postavení dračího rytíře ale bude hodně těžký úkol plný nebezpečí. Quinnovi a Ignusovi s ním naštěstí bude pomáhat i Thea, dívka, která má nejen kouzelné schopnosti, ale také pořádnou kuráž.

Jestli se podaří tomuto trojlístku dosáhnout svého cíle a umožnit dračím rytířům a drakům v nich zase volně lítat, to se dozvíte v knize Dračí rytíři: Ohnivý drak, kterou s námi máte šanci právě teď vyhrát.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 4. do 12. dubna 2016 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců, každý z nich získá po jedné knížce. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

_____________________________________________________________________________________________

Knížky z nakladatelství Albatros vyhrávají: Tereza Demková, Pavla Jirsová, Dagmar Gužíková, Veronika Ondráčková a Alena Luxová. Gratulujeme!