Soutěžte - Soutěž o pobyt v Lipno Lake Resort | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o pobyt v Lipno Lake Resort


Chcete si odpočinout, načerpat nové síly a zároveň si užít pár dní volna s dětmi? Tak to s námi musíte soutěžit o pobyt  u lipenské přehrady v LIPNO LAKE RESORT.

Cenou pro výherce bude voucher na pobyt v apartmánech s výhledem na jezero na dvě noci pro dva dospělé a dvě děti. Apartmán je, mimo jiné, vybaven saunou a krbem. V ceně pobytu je vstup do bazénu, dětského koutku a na multifukční sportovní hřiště.

Voucher je nutné vyčerpat do 15.6.2016.

Jedinou podmínkou pro výherce je následné sepsání nezávislého hodnocení a zaslaní fotografií z pobytu na Lipně. Podrobnosti o hodnocení budou sděleny přímo výherci.

Lipno Lake Resort je rekreační areál s komfortními apartmány na Lipně. Luxusní apartmány disponují plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, několika ložnicemi, vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero. Část apartmánů je speciálně vybavena pro pobyt rodin s dětmi. Tyto rodinné apartmány Lipno jsou přímo u lanovky Skiareálu Lipno a nedaleko jedinečné atrakce v ČR s názvem Stezka korunami stromů. Pohodová a luxusní dovolená s dětmi na Lipně - to je značka resortu. Lipenský dětský maskot jezerní skřítek Wítek se postará o to, aby se děti po celou dobu pobytu v Lipno Lake Resortu cítily jako doma a vůbec se měly jako v bavlnce a odvážely si s sebou zpět pouze nejlepší vzpomínky. 

 

Cenou pro výherce je pobyt v apartmánu (2+2) na dvě noci. 


KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ


Soutěžíme od 18.3. do 1.4.2016.

Následně vybereme pomocí generátoru jednoho výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace v Klubu Kam s dětmi.Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Soutěžte pod stejným jménem jako jste zaregistrovaní v klubu, aby se nám soutěžní formulář spároval. 

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.  

 


 

Tramtadadá... A už známe výherce

na Lipno se se svojí rodinou podívá Šárka Vejvodová

Obrovská gratulace a těšíme se na report a fotečky!!!