Soutěžte - Vyhrajte Mexickou bolu od e-shopu Mammina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte Mexickou bolu od e-shopu Mammina

Tentokrát jsme připravili soutěž, která potěší všechny budoucí maminky!

Jste těhotná a hodil by se Vám nový kousek do šatníku? Blíží se termín porodu a stále ještě nemáte připraveno vše do porodnice? Nebojíte se kojení na veřejnosti a potřebujete praktické kojicí tričko?  Pak je tu pro vás Mammina - vše pro těhotné, specializovaný obchod a e-shop, který nabízí velký výběr oblečení a spodního prádla pro těhotné a kojicí maminky. Nemusíte se spoléhat na styl jedné značky, www.vseprotehotne.cz nabízí to nejlepší od více než 10 předních výrobců těhotenské módy a spodního prádla a pomůže vám vybrat to pravé na denní nošení nebo společenskou událost podle vašeho vkusu.

Do soutěže nám tento sympatický obchod věnoval Mexickou bolu - šperk pro těhotné ženy. Jedná se o kulatý kovový přívěsek zavěšený na šňůrce, který má v sobě malý xylofon. Pohybem přes bříško (například při chůzi) vydává jemné cinkání, které pozitivně působí na vaše děťátko. Ač se mexické boly vyrábí v Belgii, jejich původ je v Mexiku, kde zdobí těhotné ženy a chlácholí děti již několik století. Nyní ji můžete vyzkoušet i vy.

Miminko je schopné vnímat zvuky již od 20.týdne těhotenství. Pravidelným poslechem si přivykne na určité tóny a po porodu mu bude Bola připomínat příjemné chvíle strávené v teple a bezpečí mateřského lůna. Po narození tedy nošení přívěsku nekončí , Bola bude nadále zvoněním vaše miminko uklidňovat. Můžete ji také zavěsit v jeho blízkosti - například do kočárku, nebo zašít do oblíbené hračky.

A pokud zrovna nejste těhotná, můžete šperk nosit jen tak, nebo ho věnovat těhotné kamarádce.

 

1. cena - Mexická bola se srdíčkem + pozlacený řetízek

2. cena - Mexická bola s puntíky + černá voskovaná šňůrka

3. cena - Mexická bola Love + černá voskovaná šňůrka

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 11. do 18. března 2016 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru 3 výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. 

 


A kdo zvítězil tentokrát?

1. cena putuje k Martině Řehůřkové

2. cena ke Kateřině Pavláskové

3. cena k Tereze Beštové

Gratulujeme!