Soutěžte - Vyhrajte s ALBATROSEM nové ilustrované vydání Harryho Pottera | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte s ALBATROSEM nové ilustrované vydání Harryho Pottera

Rozhodli jsme se vám před Vánoci přidat ještě jednu „rychlosoutěž“. S nakladatelstvím ALBATROS můžete vyhrát nové ilustrované vydání slavné knížky HARRY POTTER A KÁMEN MUDRCů. Soutěžit můžete během celého víkendu, v pondělí vylosujeme výherce a hned výhry zasíláme, takže do Štědrého dne jsou u vás! :-)

 

J. K. Rowlingová: HARRY POTTER A KÁMEN MUDRCů - ilustrované vydání

Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye.

Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zemřelých rodičů, získá pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a kvůli Kameni mudrců podstoupí smrtelný souboj se zloduchem Voldemortem...

 

SOUTĚŽTE ZDE

 

Nakladatelství Albatros

je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku specializuje na vydávání literatury pro děti a mládež (bylo založeno v roce 1949). Dnes je součástí nakladatelského domu Albatros Media a. s. Za dobu své existence vydalo přes 10 tisíc titulů, v současné době je to přibližně 110 knížek ročně a soustředí se na kvalitní původní i překladovou literaturu především pro děti od 2 do 12 let. Široké autorské i žánrové spektrum nabízí vedle zavedených autorů (např. Václav Čtvrtek, Josef Lada, Ondřej Sekora, Jiří Žáček; Adolf Born, Zdeněk Miler, Helena Zmatlíková aj.) a evergreenů jako např. leporelo Polámal se mraveneček, příběhy s Krtkem, Malý princ, Děti z Bullerbynu atd. také současné autory české i zahraniční (Ivona Březinová, Alena Ježková, Radek Malý a další). 

 

Soutěžíme od 18. do 20. prosince 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců, kteří získají každý po jedné knize.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

Přejeme hodně štěstí a krásné Vánoce!