Soutěžte - Soutěž o Voucher v hodnotě 500 Kč do eshopu MontessoriHračky.cz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o Voucher v hodnotě 500 Kč do eshopu MontessoriHračky.cz

Vánoce se kvapem blíží a vypadá to, že mnohým z nás by se hodilo nejen trocha inspirace, ale také více peněz na nákupy… :) Tak snad touto soutěží přispějeme trochu k oběma.

Soutěž bude probíhat od 11. do 18. prosince. Zúčastnit se můžete vyplněním formuláře zde:

 

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Následně bude jeden z našich čtenářů vylosovaný generátorem náhodných čísel a voucher mu zašleme na email.

V e-shopu MontessoriHračky.cz naleznete výběr z hraček a pomůcek, které nejen vzdělávají, ale hlavně mají smysl. Proto zde jsou především Montessori pomůcky, které jsou jako „učebnice“, díky kterým se děti mohou seznámit s barvami, zvuky, hudbou, základy školní výuky, jako je počítání, čtení a psaní, ale také se složitějšími věcmi, které často nezvládají ani někteří dospělí.

Kromě těchto pomůcek firma nabízí i kvalitní dřevěné didaktické a motorické hračky pro celkový rozvoj dítěte, ale i nejrůznější stavebnice, a to od magnetických, přes kuličkové dráhy, vláčkodráhy, až po klasické kostky. Neopomíjí u dětí ani hudební výchovu, a tak zde naleznete bezpočet hudebních nástrojů. Tvůrčí činnost zase v dítěti podpoří kreativní sady a výtvarné potřeby, pomocí nichž bude každý úkol hračka.

Pro badatele má obchod spoustu experimentálních sad zaměřených na biologická, vesmírná, historická, či dokonce pravěká témata. Vzdělávací a společenské hry zabaví všechny věkové kategorie a ještě se při nich mohou účastníci něco dozvědět.

Poslední dobou velmi oblíbenou kategorií jsou produkty od firmy Safari Ltd., která nabízí dětem figurky – zvířat, rostlin, budov, životní cykly, či pomůcky do přírody (dalekohledy, krabičky na brouky, lupy, kompasy…). 

 

Celý sortiment naleznete na www.MontessoriHracky.cz .

 

Soutěžíme od 11.  do 18. prosince 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru jednoho výherce, každý získá voucher v hodnotě 500Kč.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.